Přeskočit na obsah
Markýzy
Pergoly

výsuvné markýzy, pergoly, zimní zahrady

Hledáte výsuvné markýzy, pergoly či zimní zahrady za rozumnou cenu?

Právě jste je našli! Jsme specialisté nejen na venkovní zastiňovací prvky. S námi si léto na svojí zahradě užijete opravdu naplno! Vyberte si i vy svoji novou markýzu na terasu, pergolu se stíněním nebo zimní zahradu, která dodá vaší zahradě zcela nový rozměr.

Perfektní zastínění

Široký výběr

Kvalitní servis

Vsaďte na výsuvné markýzy a pergoly, které budou vaší zahradě slušet

Venkovní zastiňovací doplňky v podobě výsuvných markýz, pergol nebo zimních zahrad jsou skvělou volbou, jak si bezpečně užívat léto i na vaší zahradě. Nezáleží na tom, jestli sháníte markýzy s boční zástěnou, rolovací markýzy nebo pergoly s nosnou konstrukcí – díky našemu širokému sortimentu výrobků pro vás najdeme ideální řešení přesně na míru.

Nejen proti slunci jsou stahovací markýzy skvělou ochranou. A rozhodně nejsou záležitostí jen zahrad u rodinných domů. Markýzy i pergoly s nosnou konstrukcí můžete namontovat i v jejich panelákové variantě, čímž se stanou skvělým doplňkem k venkovním roletám. I balkonové markýzy vám nabízí spolehlivou ochranu, a to rovnou proti slunci a větru

A aby vám sluníčko neproniklo ani do bytu, vsaďte na spolehlivé
venkovní žaluzie.

Clonící markýzy i pergoly s nosnou konstrukcí, které vás ochrání před žhavými slunečními paprsky a vy si tak i v horkých letních dnech můžete užívat příjemný odpočinek. Navíc jsou markýzy skvělým designovým doplňkem, a to ve stahovacím nebo rolovacím provedení. Jejich výběru ani následné instalace se nemusíte bát – protože zajišťujeme nejen prodej, ale i profesionální montáž a servis.

Díky bohaté nabídce v našem sortimentu, který si můžete prohlédnout i na naší prodejně v Brně-Žabovřeskách, dokážeme každému nabídnout spolehlivé řešení zastínění i zastřešení. Můžete si vybrat, jestli je pro vás ideální volbou svislé zastínění, samostatně stojící pergola nebo sklopná markýza – ve všech těchto případech vám pomůžeme vybrat vhodné řešení z naší nabídky, které bude skvěle slušet vaší zimní zahradě či terase.

Kromě již zmíněných typů markýz máme v naší nabídce i markýzy v těchto variantách:

  • kloubové
  • kazetové
  • boční

Nechybí ani řada doplňků kvalitní stínící techniky.

Pokud si z naší nabídky zastřešení vyberete, prodejem naše spolupráce rozhodně neskončí. Po profesionální montáži vám zajistíme i kvalitní servis, díky kterému se budete moci ze své markýzy těšit co nejdéle. Pošlete nám dotaz na email obchod@zaluzie-slavik.cz, zavolejte na číslo +420 541 247 622 nebo se rovnou zastavte do naší prodejny v Brně-Žabovřeskách a vyberte si svoji novou výsuvnou markýzu, pergolu nebo zimní zahradu.

 

ŽALUZIE
SLAVÍK

Kontaktujte nás

Pokud vás cokoliv zajímá nebo se jen chcete dozvědět více informací? Nezávazně nás prosím kontaktujte.