Přeskočit na obsah

Venkovní rolety

Venkovní hliníkové rolety

S venkovními roletami se sluníčka bát nemusíte

Přemýšleli jste, jak vytvořit příjemný stín ve svém bytě i během horkých letních dní? Ideální volbou pro udržení příjemného teplotního standardu je na okna namontovat venkovní žaluzie nebo rolety chránící před teplem. Můžete si vybrat z jejich zcela zatemňující nebo naklápěcí varianty. V našem sortimentu najdete celou řadu venkovních rolet na paneláková okna i na zateplený dům.

Regulace teploty

Zabezpečení proti vloupání

Špičkový design

Zatemňovací a termoregulační okenní - u venkovních rolet je z čeho vybírat

Venkovní žaluzie na okna jsou ideální volbou zastínění, které chrání před teplem a zároveň skvěle vypadají. A to jak na střešních oknech, tak samozřejmě na klasických oknech bytových i rodinných domů. Venkovní rolety navíc chrání váš dům – jsou účinnou ochrannou před vloupáním zlodějů. Navíc díky nim nikdo nepozná, že nejste doma.

Venkovní rolety jsou skvělou volbou ve chvíli, kdy:
– toužíte po ideální teplotě v bytě i domě – rolety dokážou ochránit dům v létě před přehřátím a v zimě před únikem tepla;
– chcete chránit sebe i svůj majetek – venkovní rolety jsou efektivní ochranou proti vloupání;
– hledáte designový doplněk – přiznané nebo s podomítkovým boxem, vždy vypadají skvěle a moderně!

Zastavte se za námi do naší provozovny v Brně-Žabovřeskách a sami se přesvědčte, že si u nás vyberete stahovací venkovní rolety proti slunci na střešní okna i na terasu k vašemu domu. V nabídce máme jak venkovní rolety s přiznaným boxem, podomítkovým boxem nebo
výsuvné markýzy na terasu.

Kromě toho provozujeme e-shop s náhradními díly, ve kterém jsou vám všechny potřebné součástky vždy po ruce. Kromě naší nabídky vám také profesionálně zajistíme i montáž a následný servis. Nezáleží na tom, jestli se jedná o stahovací venkovní rolety, balkonové rolety nebo rolety na terasu, vždy vám nabídneme ideální řešení, které vás ochrání proti slunci i proti komárům – pod naše venkovní rolety totiž můžete také jednoduše namontovat i sítě proti hmyzu.

 

 

Máte jakékoliv dotazy týkající se našich venkovních rolet? Chcete se zeptat na cokoliv, co souvisí s jejich montáží, servisem či zapojením? Chcete zaslat ceník a znát tak přesné ceny našich venkovních rolet? Stačí nám zavolat na číslo +420 541 247 622 nebo napsat na email obchod@zaluzie-slavik.czvaše dotazy zodpovíme v nejkratším možném termínu!

ŽALUZIE
SLAVÍK

Kontaktujte nás

Pokud vás cokoliv zajímá nebo se jen chcete dozvědět více informací? Nezávazně nás prosím kontaktujte.