Přeskočit na obsah

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

S venkovními žaluziemi hravě vyzrajete na horké letní dny

Nenechte se trápit žhnoucími slunečními paprsky a chraňte sebe i svůj dům či byt pomocí venkovních žaluzií. Nabízíme je v nejen v předokenní variantě a pro použití do exteriéru rodinných domů i do paneláku. V naší nabídce najdete všechny základní typy – EXT-50, C-50, Z-70, Z-90 i C-80 atd. Rádi vám poradíme, které naše venkovní žaluzie na okna jsou tou správnou volbou.

Regulace teploty

Kvalitní servis

Široký výběr

Venkovní žaluzie pro dokonalý stín i jako ochrana proti větru

Venkovní žaluzie jsou tou pravou volbou ve chvíli, kdy hledáte praktickou ochranu proti slunci, která navíc skvěle vypadá. Nabízíme venkovní žaluzie v jejich předokenní a okenní variantě i pro použití na zasklený balkon. Kromě žaluzií můžete do exteriéru použít i venkovní rolety, které vás před sluncem, deštěm i větrem ochrání stejně spolehlivě.

Venkovní žaluzie oceníte nejen v létě, kdy zabrání přehřívání vašeho bytu vlivem přímého slunečního záření, ale i v zimě, kdy naopak rolety zabrání nechtěným únikům tepla. Kromě toho slouží i jako ochrana před vniknutím zlodějů do vašeho bytu – jsou ideální například pro francouzská okna, která jsou častým vstupem zlodějů do domu.

Při návrhu našeho portfolia venkovních žaluzií jsme mysleli na všechny typy našich zákazníků a vytvořili jsme tak širokou nabídku okenních venkovních žaluzií pro každého. Nechybí v ní tyto typy žaluzií:

Stejně tak nabízíme jak motorické, tak i žaluzie na ruční ovládání. Rádi vám pomůžeme se v naší nabídce zorientovat a vybrat ten správný typ venkovních žaluzií pro váš dům či byt.

Ještě stále přemýšlíte, jestli jsou pro vás naše venkovní žaluzie tou pravou volbou? Možná vás přesvědčí, že:

  • venkovní žaluzie vás ochrání nejen proti slunci, ale i před větrem
  • nabízíme širokou škálu žaluzií, ze kterých si vybere každý: ať už toužíte po elektrických, hliníkových, s ovládacím provázkem či na francouzská okna, u nás vždy najdete řešení
  • postaráme se o vše od začátku do konce: připravíme detailní cenovou nabídku, zajistíme profesionální montáž a servis a budeme po ruce i při nenadálých opravách

Venkovní žaluzie, výsuvné markýzy a další produkty z našeho sortimentu stínící techniky nejen prodáváme, ale i servisujeme. Díky tomu vám můžeme zaručit výhodnější cenu, profesionální montáž i servis a pomoc při každé nenadálé opravě. Pomůžeme vám i s připojením venkovních žaluzií, poradíme s jejich údržbou a pokud budete potřebovat, doporučíme i další doplňky z našeho sortimentu – třeba výsuvné markýzy.
 

Zajímá vás cena našich venkovních žaluzií? Chcete vědět i přesnou cenu za m² nebo si nechat zaslat ceník? V tom případě nám zavolejte na číslo +420 541 247 622, napište na email obchod@zaluzie-slavik.cz nebo se k nám rovnou zastavte do naší provozovny v Brně-Žabovřeskách. Rádi vám pomůžeme vybrat ideální řešení i pro vás!


 

ŽALUZIE
SLAVÍK

Kontaktujte nás

Pokud vás cokoliv zajímá nebo se jen chcete dozvědět více informací? Nezávazně nás prosím kontaktujte.