Přeskočit na obsah

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Horizontální žaluzie

3 důvody, proč vsadit na horizontální žaluzie

Máte rádi léto, ale přehřátý byt je vaší noční můrou? Vsaďte proto na horizontální žaluzie, které vás ochrání před žhnoucími slunečními paprsky.
Nabízíme hliníkové žaluzie, dostupné v mnoha provedeních, které se hodí téměř do každé místnosti.

Vyšší komfort

Regulace teploty

Kvalitní servis

Užijte si příjemné teploty ve svém bytě i v parných dnech!

Horké letní dny jsou pro spousty lidí, kteří bydlí v bytech, často k nesnesení. Ve velkých městech, jako je Brno, jsou byty i kanceláře intenzivním slunečním zářením často vyhřívány nad 30 °C! Je to i váš případ? Přestaňte se v létě doma i v práci potit a vsaďte na vnitřní horizontální žaluzie! V naší nabídce máme širokou nabídku okenních žaluzií v různých barevných variantách.

S vnitřními horizontálními žaluziemi se již nemusíte bát horkých letních dnů – tyto žaluzie totiž dokáží svým zastíněním snížit teplotu v místnosti o několik stupňů. Navíc jsou horizontální žaluzie atraktivním designovým interierovým doplňkem, který skvěle vypadá v rodinném domě i bytu. Aby to skvěle vypadalo i u vás doma, o to se postaráme od začátku až do konce: pomůžeme vám s výběrem vhodných žaluzií, pošleme vám přesný výpočet ceny a po výrobě žaluzií zajistíme i jejich montáž, servis i případné opravy.

Montáž horizontálních žaluzií je jednoduchá, nezanechává za sebou špinavou spoušť a navíc je velmi rychlá. Žaluzie se montují na strop a jsou velmi pevně přichycené – jsou tak chráněné proti případnému větru při otevřeném okně. Námi dodávané okenní žaluzie jsou celostínící a po jejich instalaci máte jistotu ochrany nejen před slunečními paprsky, ale i před zraky sousedů. Stejné výhody nabízejí i venkovní žaluzie a venkovní rolety, které také najdete v našem sortimentu stínící techniky.

Důvodů, proč vsadit na naše horizontální žaluzie, je celá řada:

  • příznivá cena
  • rychlá dodávka
  • jednoduché namontování

Samozřejmostí je pak perfektní ochrana před slunečním zářením, vkusný interiérový designový doplněk i moderní náhrada klasických závěsů. My, na rozdíl od běžných dodavatelů, zajišťujeme jak výrobu žaluzií nejen do plastových oken, ale i dřevěných nebo hliníkových oken. Navíc pro vás máme i bonus v podobě e-shopu s náhradními díly k našim žaluziím a s řadou dalších produktů. Přijeďte se k nám do Brna-Žabovřesk na vlastní oči přesvědčit, že co se týče látkových, záclonových, interiérových i venkovních žaluziíplisé, tak ve všech případech máte rozhodně z čeho vybírat!

Nyní jste už jen 2 kroky od vašich nových horizontálních žaluzií – stačí nám jen napsat na email obchod@zaluzie-slavik.cz, zavolat na číslo +420 541 247 622 nebo se zastavit do naší provozovny v Brně-Žabovřeskách. Rádi s vámi poté podrobně probereme vaše představy, navrhneme cenu za kompletní řešení i detailní ceny za m2. Navíc pro vás zajistíme i servis a případné opravy.

 

ŽALUZIE
SLAVÍK

Kontaktujte nás

Pokud vás cokoliv zajímá nebo se jen chcete dozvědět více informací? Nezávazně nás prosím kontaktujte.